KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13713469
nr 1371 3469
Edward Smith
(f. 1923), USA
Akvarell, Solnedgång, Signerad. Dat. 57. Bladets mått: 31x37 cm
Edward Smith, amerikansk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:35:50
30/12 10:02:45